Movies
Ratings
530
VeteranRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
PietaRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
King KongRated ★ 1.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.0