Series
Ratings
17
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
MonstrousRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0