Movies
Ratings
64
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0