Movies
Ratings
1207
Green BookRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0