Titles you rated
 ChernobylRated ★ 4.5 ChernobylRated ★ 4.5
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
 The WitcherRated ★ 4.0 The WitcherRated ★ 4.0
 The WitcherRated ★ 3.5 The WitcherRated ★ 3.5
 Demon SlayerRated ★ 3.5 Demon SlayerRated ★ 3.5
 13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0 13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0
 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.0 Breaking BadRated ★ 4.0
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Kingdom Season 1Rated ★ 3.5 Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
 HannibalRated ★ 3.5 HannibalRated ★ 3.5
 HannibalRated ★ 4.0 HannibalRated ★ 4.0
 Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0 Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
 The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0 The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 3.5 Stranger ThingsRated ★ 3.5