Titles you rated
The Beast in MeRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
RatchedRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
EricRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
CassandraRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.5
La PalmaRated ★ 2.5
The BlacklistRated ★ 4.0