Movies
Ratings
311
Love FictionRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 2.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 1.5
Batman ReturnsRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
CubeRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0