Movies
Ratings
129
The ConjuringRated ★ 2.5
The Back-Up PlanRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Little Black DressRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.5