Series
Ratings
27
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
IljimaeRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0