Movies
Ratings
311
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
FlightplanRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0