Titles you rated
Spring DayRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.5