Movies
Ratings
101
FluRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.5
BattleshipRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5