Movies
Ratings
437
CaveatRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 5.0
Dark WaterRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.5
The ZodiacRated ★ 0.5
The Snow White Murder CaseRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 3.5
The UninvitedRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0