Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Jang Gil SanRated ★ 4.0
Friend, Our LegendRated ★ 4.0
The Great SeerRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0