Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Middle School Student ARated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0