Movies
Ratings
612
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 1.0
The Forgotten BattleRated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 4.5
IRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
SpectralRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 2.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.5
NanaRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
SisterRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 2.0