Series
Ratings
36
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Sisyphus : the mythRated ★ 4.5
RatchedRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 4.0