Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.0
FluRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0