Movies
Ratings
416
SoulRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5