Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 1.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5