Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0