Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0