Movies
Ratings
318
GravityRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 1.5
MartyrsRated ★ 2.5
The RoadRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
White NightRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0