Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Red HeatRated ★ 3.5
Collateral DamageRated ★ 3.5
End of DaysRated ★ 3.0
JuniorRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
Under SiegeRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 3.0