Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 2.5
JackieRated ★ 3.0