Movies
Ratings
163
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0