Titles you rated
Yes ManRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5