Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0