Titles you rated
Air Force OneRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 2.5