Movies
Ratings
89
TangledRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0