Movies
Ratings
303
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0