Movies
Ratings
279
AladdinRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.0
Tom and Jerry: The MovieRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 2.0
OseamRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 1.5