Movies
Ratings
23
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5