Titles you rated
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5