Titles you rated
Rain ManRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
RadiusRated ★ 3.0
The Bounty HunterRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 1.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 1.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5