Movies
Ratings
557
Porco RossoRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.5
The ChaseRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 2.5
SoulRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
The Big BlueRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 1.5