Series
Ratings
13
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0