Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0