Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The GrandmasterRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
A Touch of SinRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Donnie DarkoRated ★ 2.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 1.0