Movies
Ratings
257
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
27 DressesRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5