Movies
Ratings
105
The Sound of MusicRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 1.0