Movies
Ratings
235
The Jane Austen Book ClubRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
BeginnersRated ★ 4.5
A Late QuartetRated ★ 4.5
NineRated ★ 2.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 0.5
The Name of the RoseRated ★ 2.5
Miss PotterRated ★ 3.5