Titles you rated
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.0
ShijukaraRated ★ 3.5
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.5
Mr. BrideRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.0
UnknownRated ★ 3.0
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 2.5
Your Turn To KillRated ★ 2.5
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.5
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 5.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
Undead Murder FarceRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0