Titles you rated
Last ChristmasRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Riding a Wave with YouRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
A Little PrincessRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 4.0