Movies
Ratings
1631
Perfect DaysRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
A Stitch of LifeRated ★ 3.5
I Don't Have Any Money Left in My Retirement AccountRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
MortdecaiRated ★ 2.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Gosford ParkRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 3.0
Hard EightRated ★ 4.0
Certain WomenRated ★ 3.0
AmmoniteRated ★ 3.5