Titles you rated
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The Morning ShowRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0