Titles you rated
Sausage PartyRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0