Movies
Ratings
876
The VillainessRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
Project AlmanacRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
AlienRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5