Titles you rated
Men in Black IIRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 5.0- City of DamnationRated ★ 4.0
PriestRated ★ 4.5
Police Story 2013Rated ★ 4.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
CommandoRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
PiratesRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.5