Movies
Ratings
235
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 4.5